04025J8R2BBSTR
Numărul produsului DigiKey
478-04025J8R2BBSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-04025J8R2BBSTRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-04025J8R2BBSTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
04025J8R2BBSTR
Descriere
CAP THIN FILM 8.2PF 50V 0402
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8.2 pF Condensator cu peliculă subțire 50 V 0402 (1005 metric)
Categorie
Tensiune - Nominală
50 V
Producător
KYOCERA AVX
Tip montare
Montare pe suprafață
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Caracteristici
RF, Q înalt, Pierdere redusă
Capacitanță
8.2 pF
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,022" l (1,00mm x 0,55mm)
Toleranță
±0,1pF
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)