0805Y0500471FAT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Upgrade
Knowles Syfer
În stoc: 0
Fișă de date
Upgrade
Knowles Syfer
În stoc: 0
Fișă de date
470 pF ±1% 50V Condensator ceramic C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 metric)
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y0500471FAT
Numărul produsului DigiKey
0805Y0500471FAT-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
0805Y0500471FAT
Descriere
CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0805
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
0805Y0500471FAT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±1%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,051" (1,30mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C