0805Y1000471FAT poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Fișă de date
470 pF ±1% 100V Condensator ceramic C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 metric)
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y1000471FAT
Numărul produsului DigiKey
0805Y1000471FAT-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
0805Y1000471FAT
Descriere
CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 0805
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
0805Y1000471FAT Modele
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±1%
Grosime (Max)
0,051" (1,30mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C