APTD1608QBC/D
Numărul produsului DigiKey
754-1546-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1546-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1546-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APTD1608QBC/D
Descriere
LED BLUE CLEAR CHIP SMD
Descriere detaliată
Albastru 465nm Indicație cu leduri – discretă 3,3V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
APTD1608QBC/D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
40°
Lungime de undă - Maximă
460nm
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
1,10mm
Dimensiune lentilă
0,70mm diam.
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
3,3V