APT1608SECK
Numărul produsului DigiKey
754-1120-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1120-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1120-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APT1608SECK
Descriere
LED ORANGE CLEAR CHIP SMD
Descriere detaliată
Portocaliu 601nm Indicație cu leduri – discretă 2,1V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
APT1608SECK Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
20mA
Lungime de undă - Maximă
610nm
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,75mm
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,80mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,1V