AP1608EC
Numărul produsului DigiKey
754-AP1608ECTR-ND - Bandă și mosor (TR)
754-AP1608ECCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-AP1608ECDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP1608EC
Descriere
1.6X0.8MM RED SMD LED
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Roșu 617nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0603 (1608 metric)
Categorie
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
150°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
627nm
Configurație
Independent
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Grad
Transparență lentilă
Transparent
Calificare
Valoare nominală în milicandele
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Pachet dispozitiv furnizor
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,80mm
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Înălțime (Max)
1,10mm