APG1005CGC-T
Numărul produsului DigiKey
754-1811-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1811-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1811-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APG1005CGC-T
Descriere
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Verde 571nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
APG1005CGC-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
120°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
572nm
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,00mm L x 0,50mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,25mm
Dimensiune lentilă
0,60mm x 0,50mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V