MPLC0730L1R0
Numărul produsului DigiKey
399-10980-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-10980-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-10980-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPLC0730L1R0
Descriere
FIXED IND 1UH 10.6A 9 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Bobinat Inductor 10.6 A Max. 9mOhm 2-SMD, Derivație J
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MPLC0730L1R0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 9mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-20°C – 120°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
2-SMD, Derivație J
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,303" L x 0,264" l (7,70mm x 6,70mm)
Curent - Saturație (Isat)
11A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)