SRP6540-1R0M
Numărul produsului DigiKey
SRP6540-1R0MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRP6540-1R0MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRP6540-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP6540-1R0M
Descriere
FIXED IND 1UH 12A 7.2 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 12 A Max. 7,2mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRP6540-1R0M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 7,2mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,283" L x 0,256" l (7,20mm x 6,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
13,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)