C0805C681K1RALTU poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Upgrade
KEMET
În stoc: 0
Fișă de date
Upgrade
KEMET
În stoc: 3.887
Fișă de date
În stoc: 167
Echivalente parametric
680 pF ±10% 100V Condensator ceramic X7R 0805 (2012 metric)
C0805C681K1RALTU
Numărul produsului DigiKey
399-C0805C681K1RALTUTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
C0805C681K1RALTU
Descriere
CAP CER 680PF 100V X7R 0805
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
C0805C681K1RALTU Modele
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,035" (0,88mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C