C0805C681J2RACTU
Numărul produsului DigiKey
399-C0805C681J2RACTUTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C0805C681J2RACTUCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C0805C681J2RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C0805C681J2RACTU
Descriere
CAP CER 680PF 200V X7R 0805
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
680 pF ±5% 200V Condensator ceramic X7R 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
C0805C681J2RACTU Modele
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±5%
Grosime (Max)
0,035" (0,88mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C