A768KE226M1JLAE054
Numărul produsului DigiKey
399-A768KE226M1JLAE054TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-A768KE226M1JLAE054CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-A768KE226M1JLAE054DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
A768KE226M1JLAE054
Descriere
CAP ALUM POLY 22UF 20% 63V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 54mOhm 2000 ore la 125°C
Modele EDA/CAD
A768KE226M1JLAE054 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
58.75 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.175 A @ 100 kHz
Capacitanță
22 µF
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Suprafață montaj la suprafață
0,327" L x 0,327" l (8,30mm x 8,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
54mOhm
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 125°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C