A750MW337M1HAAE020
Numărul produsului DigiKey
399-A750MW337M1HAAE020-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A750MW337M1HAAE020
Descriere
CAP ALUM POLY 330UF 20% 50V TH
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 µF 50 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Bidon 20mOhm 2000 ore la 105°C
Modele EDA/CAD
A750MW337M1HAAE020 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
247.5 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
4.95 A @ 100 kHz
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
330 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,709" (18,00mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
20mOhm
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C