A750BK107M1AAAE024
Numărul produsului DigiKey
399-A750BK107M1AAAE024-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A750BK107M1AAAE024
Descriere
CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V TH
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 10 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Bidon 24mOhm 2000 ore la 105°C
Modele EDA/CAD
A750BK107M1AAAE024 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
124.5 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.49 A @ 100 kHz
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Capacitanță
100 µF
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,354" (9,00mm)
Tensiune - Nominală
10 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
24mOhm
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C