SM16B-SHLS-TF(LF)(SN)
SM16B-SHLS-TF(LF)(SN)
SM16B-SHLS-TF(LF)(SN)
Numărul produsului DigiKey
455-3965-2-ND - Bandă și mosor (TR)
455-SM16B-SHLS-TFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
455-SM16B-SHLS-TF(LF)(SN)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM16B-SHLS-TF(LF)(SN)
Descriere
CONN HEADER SMD R/A 16POS 1MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață, Unghi drept 16 position 0,039" (1,00mm)
Înălțime izolație
0,069" (1,75mm)
Serie
Formă contact
Dreptunghiular
Tip contact
Contact manta exterioară
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA), Nailon
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
50V