S14B-PHDSS(LF)(SN)
S14B-PHDSS(LF)(SN)
S14B-PHDSS
Numărul produsului DigiKey
455-S14B-PHDSS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S14B-PHDSS
Descriere
CONN HEADER R/A 14POS 2MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 14 position 0,079" (2,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
S14B-PHDSS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,197" (5,00mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA), Nailon, Umplut cu sticlă
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Natural
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
250V
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Blocare opritor
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,114" (2,90mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,118" (3,00mm)