A10SR10SR30K254A
Numărul produsului DigiKey
455-3671-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A10SR10SR30K254A
Descriere
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 10"
Descriere detaliată
10 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu, Inversat 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Tip conector
Soclu la soclu, Inversat
Pas - Conector
0,039" (1,00mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 783
Verificați stoc primit suplimentar
Lungime alternativă
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 2"
În stoc: 1080
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 6"
În stoc: 1550
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 12"
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 4"
În stoc: 524
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 8"