A10SR10SR30K102A
Numărul produsului DigiKey
455-3667-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A10SR10SR30K102A
Descriere
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 4"
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu, Inversat 0,333' (101,60mm, 4,00")
Categorie
Lungime
0,333' (101,60mm, 4,00")
Producător
JST Sales America Inc.
Caracteristici
Serie
Culoare
Negru, Individual
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la soclu, Inversat
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
10
Finisaj contact
Cositor
Număr de rânduri
1
Grosime finisaj contact
Pas - Conector
0,039" (1,00mm)
Număr produs de bază
Pas - Cablu
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 524
Verificați stoc primit suplimentar
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 2"
În stoc: 1080
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 6"
În stoc: 1550
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 12"
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 8"
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 10"