MM70-314B1-2-R300
Numărul produsului DigiKey
670-MM70-314B1-2-R300TR-ND - Bandă și mosor (TR)
670-MM70-314B1-2-R300CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
MM70-314B1-2-R300
Descriere
CONN MXM 3.0 FMALE 314POS 0.020
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
314 Poziție Element tip mamă Conector MXM 3.0 Auriu 0,020" (0,50mm) Negru
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MM70-314B1-2-R300 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă, Mecanisme de blocare
Producător
JAE Electronics
Tip montare
Montare pe suprafață, Unghi drept
Serie
Terminație
Aliaj de lipit
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Material contact
Aliaj de cupru
Stare piesă
Activ
Finisaj contact
Auriu
Tip card
MXM 3.0
Grosime finisaj contact
11,8µin (0,30µm)
Gen
Element tip mamă
Tip contact
Număr de poziții/panou/rând
Culoare
Negru
Număr de poziţii
314
Caracteristică flanșă
Grosime placă
0,047" (1,20mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de rânduri
2
Material - Izolație
Termoplastic
Pas
0,020" (0,50mm)