FI-X30MR-NPB
FI-X30MR-NPB
FI-X30MR-NPB
Numărul produsului DigiKey
670-1217-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FI-X30MR-NPB
Descriere
CONN PLUG 30POS GOLD
Descriere detaliată
30 Poziție dreptunghiular Mufă Conector – Auriu –
Producător
JAE Electronics
Tip fixare
Blocare frecare
Serie
Terminație cablu
Ambalaj
Tavă
Tip fir
Cablu plat flexibil
Stare piesă
Activ
Diametru fir
Tip conector
Mufă
Caracteristici
Tip contact
Finisaj contact
Auriu
Număr de poziţii
30
Grosime finisaj contact
3,94µin (0,10µm)
Pas
0,039" (1,00mm)