FI-X30HL-B
FI-X30HL-B
FI-X30HL-B
Numărul produsului DigiKey
670-2922-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FI-X30HL-B
Descriere
CONN PLUG HSG 30POS 1.00MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
30 Conectori dreptunghiulari – carcase Mufă – 0,039" (1,00mm)
Categorie
Spații între rânduri
Prod.
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Serie
Terminație contact
Sertizare
Ambalaj
Tavă
Tip fixare
Dispozitiv de blocare cu zăvor
Stare piesă
Activ
Culoare
Tip conector
Caracteristici
Tip contact
Pin tip tată
Material izolație
Termoplastic
Număr de poziţii
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Pas
0,039" (1,00mm)