IXYX40N450HV
Numărul produsului DigiKey
IXYX40N450HV-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXYX40N450HV
Descriere
IGBT 4500V 95A TO-247PLUS-HV
Termen de livrare standard al producătorului
75 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT – 4500 V 95 A 660 W Orificiu străpuns TO-247PLUS-HV
Încărcare poartă
170 nC
Ambalaj
Tub
Td (pornit/oprit) la 25°C
36ns/110ns
Condiție de testare
960V, 40A, 2Ohm, 15V
Tip IGBT
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
4500 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Colector (Ic) (Max)
95 A
Pachet/cutie
Variantă TO-247-3
Curent - Colector cu impulsuri (Icm)
350 A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247PLUS-HV
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
3,9V la 15V, 40A
Număr produs de bază
Putere - Max
660 W