IXEL40N400
Numărul produsului DigiKey
IXEL40N400-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXEL40N400
Descriere
IGBT 4000V 90A ISOPLUSI5-PAK
Termen de livrare standard al producătorului
37 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT – 4000 V 90 A 380 W Orificiu străpuns ISOPLUSi5-Pak™
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IXEL40N400 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Energie de comutare
55mJ (pornit), 165mJ (oprit)
Producător
IXYS
Tip intrare
Standard
Ambalaj
Tub
Încărcare poartă
275 nC
Stare piesă
Activ
Td (pornit/oprit) la 25°C
160ns/630ns
Tip IGBT
Condiție de testare
2800V, 40A, 33Ohm, 15V
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
4000 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Curent - Colector (Ic) (Max)
90 A
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Colector cu impulsuri (Icm)
400 A
Pachet/cutie
ISOPLUSi5-PAK™
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
3,2V la 15V, 40A
Pachet dispozitiv furnizor
ISOPLUSi5-Pak™
Putere - Max
380 W