IS62WVS5128GBLL-45NLI
Numărul produsului DigiKey
706-IS62WVS5128GBLL-45NLI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IS62WVS5128GBLL-45NLI
Descriere
IC SRAM 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Referință client
Descriere detaliată
SRAM – sincron CI memorie 4Mbit SPI - Quad I/O, SDI 45 MHz 15 ns 8-SOIC
Frecvență ceas
45 MHz
Ambalaj
Vrac
Timp acces
15 ns
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)