IS62WVS5128FBLL-20NLI
Numărul produsului DigiKey
706-IS62WVS5128FBLL-20NLI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IS62WVS5128FBLL-20NLI
Descriere
IC SRAM 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Referință client
Descriere detaliată
SRAM – sincron CI memorie 4Mbit SPI - Quad I/O, SDI 20 MHz 25 ns 8-SOIC
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Frecvență ceas
20 MHz
Prod.
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
Ambalaj
Vrac
Timp acces
25 ns
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
2,2V – 3,6V
Tip program
Volatil
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)