12V-SB-RGB-5M
Numărul produsului DigiKey
1647-12V-SB-RGB-5MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1647-12V-SB-RGB-5MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
12V-SB-RGB-5M
Descriere
LED ENG RGB 1=1.625" STRIP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
12V
Producător
Inspired LED, LLC
Lumeni/wați la curent - Test
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Curent - Max
Stare piesă
Activ
CRI (Indice de randare culori)
Tip
Motor cu leduri
Unghi de vizualizare
Culoare
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Caracteristici
CCT (K)
Mărime/Dimensiune
12000,0mm L x 10,00mm l (41,28mm L per segment)
Lungime de undă
Înălțime
2,29mm