L1MC-RGB0028000MP0
Numărul produsului DigiKey
1416-L1MC-RGB0028000MP0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1416-L1MC-RGB0028000MP0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1416-L1MC-RGB0028000MP0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
L1MC-RGB0028000MP0
Descriere
RED-GREEN-BLUE MODULE 0.5W
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Categorie
Curent - Max
60mA roșu, 60mA verde, 60mA albastru
Prod.
Flux la curent/temperatură - Test
3lm roșu, 9lm verde, 2lm albastru
Serie
Temperatură - Test
25°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Unghi de vizualizare
120°
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Culoare
Pachet/cutie
6-PLCC
Lungime de undă
Roșu 622nm, Verde 525nm, Albastru 470nm
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Test
20mA
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,110" l (3,20mm x 2,80mm)
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,03V roșu, 2,73V verde, 2,81V albastru
Înălțime - Montat (Max)
0,073" (1,85mm)