MCB1608S102IBPDG
Numărul produsului DigiKey
3526-MCB1608S102IBPDGTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3526-MCB1608S102IBPDGCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3526-MCB1608S102IBPDGDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCB1608S102IBPDG
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 600mA 600mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
600mOhm
Producător
INPAQ Technology Co., Ltd
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Alimentare, Linie semnal
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
600mA