FB160808T-252Y-S
Numărul produsului DigiKey
4713-FB160808T-252Y-STR-ND - Bandă și mosor (TR)
4713-FB160808T-252Y-SCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4713-FB160808T-252Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FB160808T-252Y-S
Descriere
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 4LN
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 100mA 700mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
700mOhm
Producător
Cal-Chip Electronics, Inc.
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
2.5 kOhms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
100mA