ISC300N20NM6ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-ISC300N20NM6ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-ISC300N20NM6ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-ISC300N20NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ISC300N20NM6ATMA1
Descriere
ISC300N20NM6ATMA1
Descriere detaliată
Canal-N 200 V 6,5A (Ta), 44A (Tc) 3W (Ta), 136W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
21 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1700 pF @ 100 V
Disipare putere (Max)
3W (Ta), 136W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V, 15V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
27mOhm la 24A, 15V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 56µA