ISC151N20NM6ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-ISC151N20NM6ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-ISC151N20NM6ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-ISC151N20NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ISC151N20NM6ATMA1
Descriere
TRENCH >=100V
Descriere detaliată
Canal-N 200 V 9,1A (Ta), 74A (Tc) 3W (Ta), 200W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8 FL
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
47 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3100 pF @ 100 V
Disipare putere (Max)
3W (Ta), 200W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V, 15V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8 FL
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
14mOhm la 50A, 15V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 105µA