ISC151N20NM6ATMA1 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ISC151N20NM6ATMA1 |
Descriere | TRENCH >=100V |
Termen de livrare standard al producătorului | 61 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 200 V 9,1A (Ta), 74A (Tc) 3W (Ta), 200W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8 FL |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 47 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) ±20V |
Serie | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 3100 pF @ 100 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Caracteristică FET – |
Stare piesă Activ | Disipare putere (Max) 3W (Ta), 200W (Tc) |
Tip FET | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tehnologie | Grad – |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 200 V | Calificare – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 10V, 15V | Pachet dispozitiv furnizor PG-TDSON-8 FL |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 14mOhm la 50A, 15V | Pachet/cutie |
Vgs(th) (Max) la Id 4,5V la 105µA |