ISC019N03L5SATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-ISC019N03L5SATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-ISC019N03L5SATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-ISC019N03L5SATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ISC019N03L5SATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 30V 28A/100A TDSON
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 28A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 69W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ISC019N03L5SATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
44 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2800 pF @ 15 V
Disipare putere (Max)
2,5W (Ta), 69W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8-5
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,9mOhm la 30A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 250µA