IQDH29NE2LM5CGATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IQDH29NE2LM5CGATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IQDH29NE2LM5CGATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IQDH29NE2LM5CGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IQDH29NE2LM5CGATMA1
Descriere
OPTIMOS 6 POWER-TRANSISTOR
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 25 V 75A (Ta), 789A (Tc) 2,5W (Ta), 278W (Tc) Montare pe suprafață PG-TTFN-9-U02
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IQDH29NE2LM5CGATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
254 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±16V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
17000 pF @ 12 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,5W (Ta), 278W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
25 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TTFN-9-U02
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
0,29mOhm la 50A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 1,448mA