IPTC012N06NM5ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPTC012N06NM5ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IPTC012N06NM5ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IPTC012N06NM5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPTC012N06NM5ATMA1
Descriere
TRENCH 40<-<100V
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 41A (Ta), 311A (Tc) 3,8W (Ta), 214W (Tc) Montare pe suprafață PG-HDSOP-16-U01
Modele EDA/CAD
IPTC012N06NM5ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
133 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
10000 pF @ 30 V
Disipare putere (Max)
3,8W (Ta), 214W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-HDSOP-16-U01
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,2mOhm la 100A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,3V la 143µA