SMCJ33A-Q
Numărul produsului DigiKey
SMCJ33A-QTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMCJ33A-QCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMCJ33A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMCJ33A-Q
Descriere
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
53,3V Clemă 28,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Modele EDA/CAD
SMCJ33A-Q Modele
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
33V
Tensiune - Străpungere (Min)
36,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
53,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
28,1A