IPN80R900P7ATMA1 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Infineon Technologies
În stoc: 363
Fișă de date
Canal-N 800 V 6A (Tc) 7W (Tc) Montare pe suprafață PG-SOT223
Infineon Small Signal P-Channel and N-Channel MOSFETs PIO | DigiKey
IPN80R900P7ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPN80R900P7ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPN80R900P7ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPN80R900P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPN80R900P7ATMA1
Descriere
MOSFET N-CHANNEL 800V 6A SOT223
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPN80R900P7ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
15 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
350 pF @ 500 V
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
7W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
800 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
900mOhm la 2,2A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 110µA