IPG20N06S2L35ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPG20N06S2L35ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPG20N06S2L35ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPG20N06S2L35ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPG20N06S2L35ATMA1
Descriere
MOSFET 2N-CH 55V 20A 8TDSON
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 55V 20A 65W Montare pe suprafață PG-TDSON-8-4
Modele EDA/CAD
IPG20N06S2L35ATMA1 Modele
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 27µA
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
23nC la 10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
790pF la 25V
Putere - Max
65W
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
55V
Pachet/cutie
8-PowerVDFN
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
20A
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8-4
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
35mOhm la 15A, 10V