IPG20N06S2L35AATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPG20N06S2L35AATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPG20N06S2L35AATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPG20N06S2L35AATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPG20N06S2L35AATMA1
Descriere
MOSFET 2N-CH 55V 20A 8TDSON
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 55V 20A (Tc) 65W Montare pe suprafață, Flanc umectabil PG-TDSON-8-10
Modele EDA/CAD
IPG20N06S2L35AATMA1 Modele
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 27µA
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
23nC la 10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
790pF la 25V
Putere - Max
65W
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip montare
Montare pe suprafață, Flanc umectabil
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
55V
Pachet/cutie
8-PowerVDFN
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
20A (Tc)
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8-10
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
35mOhm la 15A, 10V