IPD95R450P7ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPD95R450P7ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPD95R450P7ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPD95R450P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD95R450P7ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 950V 14A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
46 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 950 V 14A (Tc) 104W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3
Modele EDA/CAD
IPD95R450P7ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
35 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1053 pF @ 400 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
104W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
950 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
450mOhm la 7,2A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 360µA