IPD85P04P407ATMA2
Numărul produsului DigiKey
448-IPD85P04P407ATMA2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IPD85P04P407ATMA2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IPD85P04P407ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD85P04P407ATMA2
Descriere
MOSFET P-CH 40V 85A TO252-3
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 40 V 85A (Tc) 88W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3-313
Modele EDA/CAD
IPD85P04P407ATMA2 Modele
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6085 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
88W (Tc)
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip FET
Grad
Automobile
Tehnologie
Calificare
AEC-Q101
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
40 V
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3-313
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
7,3mOhm la 85A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 150µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
89 nC @ 10 V