IPD50N03S2L06ATMA1 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | IPD50N03S2L06ATMA1 |
Descriere | MOSFET N-CH 30V 50A TO252-31 |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 30 V 50A (Tc) 136W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3-11 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | IPD50N03S2L06ATMA1 Modele |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 68 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) ±20V |
Serie | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 1900 pF @ 25 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Caracteristică FET – |
Stare piesă Inactual | Disipare putere (Max) 136W (Tc) |
Tip FET | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tehnologie | Grad Automobile |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 30 V | Calificare AEC-Q101 |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Tip montare Montare pe suprafață |