IPD50N06S2L13ATMA2
Numărul produsului DigiKey
448-IPD50N06S2L13ATMA2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IPD50N06S2L13ATMA2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IPD50N06S2L13ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD50N06S2L13ATMA2
Descriere
MOSFET N-CH 55V 50A TO252-31
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 55 V 50A (Tc) 136W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3-11
Modele EDA/CAD
IPD50N06S2L13ATMA2 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
69 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1800 pF @ 25 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
136W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
55 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3-11
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
12,7mOhm la 34A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 80µA