IPD40N03S4L08ATMA1 nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Infineon Technologies
În stoc: 9.247
Fișă de date
Canal-N 30 V 40A (Tc) 42W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3-11
IPD40N03S4L08ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPD40N03S4L08ATMA1-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD40N03S4L08ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 30V 40A TO252-31
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
20 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±16V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1520 pF @ 15 V
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Disipare putere (Max)
42W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3-11
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
8,3mOhm la 40A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 13µA