IPD075N03LGATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPD075N03LGATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPD075N03LGATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPD075N03LGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD075N03LGATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 30V 50A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 50A (Tc) 47W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3-11
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPD075N03LGATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
18 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1900 pF @ 15 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
47W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3-11
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
7,5mOhm la 30A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 250µA