IPB80N03S4L03ATMA1 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 2.423
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Nexperia USA Inc.
În stoc: 174
În stoc: 5
În stoc: 163
STMicroelectronics
Canal-N 30 V 80A (Tc) 94W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO263-3-2
IPB80N03S4L03ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPB80N03S4L03ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPB80N03S4L03ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
IPB80N03S4L03ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 30V 80A TO263-3
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
IPB80N03S4L03ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
75 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±16V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5100 pF @ 25 V
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
94W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V