IAUC60N04S6L039ATMA1 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
În stoc: 5.000
Fișă de date
Similar
În stoc: 4.970
Fișă de date
Canal-N 40 V 60A (Tc) 42W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8
IAUC60N04S6L039ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IAUC60N04S6L039ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IAUC60N04S6L039ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IAUC60N04S6L039ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IAUC60N04S6L039ATMA1
Descriere
IAUC60N04S6L039ATMA1
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
IAUC60N04S6L039ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
20 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±16V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1179 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
42W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
40 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,02mOhm la 30A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 14µA