IAUC120N04S6N010ATMA1 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
În stoc: 4.980
Fișă de date
Similar
În stoc: 0
Fișă de date
Canal-N 40 V 150A (Tc) 150W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8-34
IAUC120N04S6N010ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IAUC120N04S6N010ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IAUC120N04S6N010ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IAUC120N04S6N010ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IAUC120N04S6N010ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 40V 150A TDSON-8-34
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
IAUC120N04S6N010ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
108 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6878 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
150W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
40 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
7V, 10V