BSZ42DN25NS3GATMA1
Numărul produsului DigiKey
BSZ42DN25NS3GATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BSZ42DN25NS3GATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BSZ42DN25NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSZ42DN25NS3GATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 250V 5A TSDSON-8
Descriere detaliată
Canal-N 250 V 5A (Tc) 33,8W (Tc) Montare pe suprafață PG-TSDSON-8-2
Modele EDA/CAD
BSZ42DN25NS3GATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
5.5 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
430 pF @ 100 V
Disipare putere (Max)
33,8W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
250 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TSDSON-8-2
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
425mOhm la 2,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 13µA