BSZ018NE2LSATMA1
Numărul produsului DigiKey
BSZ018NE2LSATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BSZ018NE2LSATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BSZ018NE2LSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSZ018NE2LSATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 25V 23A/40A TSDSON
Termen de livrare standard al producătorului
61 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 25 V 23A (Ta), 40A (Tc) 2,1W (Ta), 69W (Tc) Montare pe suprafață PG-TSDSON-8-FL
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BSZ018NE2LSATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
39 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2800 pF @ 12 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,1W (Ta), 69W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
25 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TSDSON-8-FL
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,8mOhm la 30A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 250µA